znajdz produkt
 
SŁUCHAWKIPRODUKTY ARCHIWALNE
startSŁuchawkiProduktylinkikontakt
START      NASI
PARTNERZY
 KONTAKT
 
   
 

CENNIK SŁUCHAWKI

Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3
Powiększ zdjęcie nr 4
Powiększ zdjęcie nr 5
Powiększ zdjęcie nr 6
Powiększ zdjęcie nr 7
Zamów produkt przez formularz www

Wspólną cechą wszystkich pasjonatów branży DJ jest pragnienie posiadania wyjątkowych słuchawek. Model Signature DJ jest owocem wielu lat doświadczenia producenta w zakresie profesjonalnych urządzeń audio oraz pasji tworzenia na najwyższym poziomie.

Zorientowany na jak najlepsze odwzorowanie niskich tonów potężny przetwornik zapewnia reprodukcję wolnego od zakłóceń dźwięku nawet w zakresie wysokiej głośności. Tak wysoka precyzja oraz wolność od zakłóceń są zasługą zastosowania opatentowanej technologii S-Logic PLUS. Słuchawki Signature DJ są również wyposażone w opatentowane metalowe osłony zapewniające redukcję promieniowania elektromagnetycznego o 90% co jest koniecznością wśród zorientowanych na zdrowie i bezpieczeństwo profesjonalistów. To jedyne w swoim rodzaju słuchawki DJ wyposażone w wykładziny kapsuł oraz pałąka wykonane z wełny owiec z Etiopii.

Signature Dj zapewniają bardzo wysoki poziom izolacji akustycznej oraz wygody użytkowania. Ekskluzywne wykładziny nauszników i pałąka cechują się zdolnością do absorbowania potu bez degradacji lub porowacenia materiału. Znak firmowy nadrukowany jest specjalną technika na powierzchni ze wzmocnionego szkła.

Słuchawki Ultrasone są zaprojektowane z myślą o wykorzystaniu zarówno w klubach jak i w ruchu. Zestaw zawiera dwa wymienne przewody: przewód spiralny do zastosowań profesjonalnych oraz przewód prosty z mikrofonem i pilotem do zastosowań mobilnych.
Opis ze strony www.ultrasone.com.pl
Dane techniczne:

Przetworniki dynamiczne, zamknięte Kup Ultrasone Signature DJ na www.ultrasone.com.pl
Konstrukcja wokółuszna
Pasmo przenoszenia 5 - 32 000 Hz
Nominalne natężenie dźwięku 115 dB
Impedancja 32 Ohm Kup Ultrasone Signature DJ na www.ultrasone.com.pl
Waga 300 g
Przewód 3 m spiralny + 1,2 m srebrny, prosty z mikrofonem i pilotem ze złączem B-lock
Połaczenie jack 3,5 mm stereo pozłacany, kątowy


Zestaw zawiera:

- słuchawki Ultrasone DJ
- etui transportowe
- 2 odłączane przewody: spiralny 3 m, prosty 1,2 m z mikrofonem i pilotem
- instrukcja obsługi

Dodatkowe informacje:

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru ultrasone, ultrazone,
Ultrasone DJ, UltrasoneDJ, Ultrasone-DJ
słuchawki hi-fi, słuchawki nagłowne, słuchawki wokółuszne, słuchawki z pałąkiem, słuchawki DJ, słuchawki przenośne, słuchawki profesjonalne, słuchawki MP3, słuchawki do MP3, słuchawki do odtwarzacza MP3, słuchawki do iPod, słuchawki do iPad, słuchawki do iPhone, hi-fi, słuchawki hifi, słuchawki zamknięte, słuchawki z pilotem, słuchawki z mikrofonem

[ Słuchawki nauszne Ultrasone DJ ]