znajdz produkt
 
SŁUCHAWKIPRODUKTY ARCHIWALNE
startSŁuchawkiProduktylinkikontakt
START      NASI
PARTNERZY
 KONTAKT
 
   
 

CENNIK SŁUCHAWKI

Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3
Powiększ zdjęcie nr 4
Powiększ zdjęcie nr 5
[ PRO-900 futerał ]
Zamów produkt przez formularz www

ULTRASONE PRO 900 są konstrukcją zamkniętą, opartą o przetworniki dynamiczne, których 40mm membrany pokryte zostały tytanem. Słuchawki nie odbiegają zbytnio wyglądem od poprzednich modeli, eleganckie, bez fajerwerków, reprezentują raczej klasyczną formę i stylistykę. Gdyby nie grawerowane (nazwa i logo firmy), aluminiowe panele na zewnątrz nauszników, mielibyśmy do czynienia z niepozornym, na pierwszy rzut oka, produktem. Surowy wizerunek poprawiają obszyte aksamitem poduszeczki nauszników, do wyboru dwie wersje kolorystyczne - czarna i srebrna.
Opis ze strony www.ultrasone.com.pl
Jak przystało na sprzęt profesjonalny, słuchawki posiadają dwa odłączane przewody - jeden prosty, drugi spiralny - oba o długości 3m. Słuchawki w stanie spoczynku można również złożyć, co ogranicza ilość zajmowanego przez nie miejsca a także zmniejsza podatność na uszkodzenie mechaniczne. Dodatkowym zabezpieczeniem, szczególnie przydatnym podczas transportu, jest twarda walizeczka, będąca jednocześnie opakowaniem, w którym szczęśliwy nabywca otrzyma słuchawki. Co jeszcze znajdziemy w walizeczce - m.in.: wspomniane dwa przewody słuchawkowe, zapasowe nauszniki, przejściówkę jack 6,3 na 3,5mm, płytę demo CD.
Opis ze strony www.ultrasone.com.pl
Dane techniczne słuchawek Ultrasone PRO 900

- Typ słuchawek: dynamiczne, zamknięte
- Impedancja: 40Ω
- Przetworniki: dynamiczne, 40 mm membrany pokryte tytanem
- Czułość: 96dB
- Pasmo przenoszenia: 6 - 42 000Hz
- Masa: 295 g (bez przewodu)
- Przewody: jeden prosty 0,8m, drugi spiralny >3m

Dodatkowe informacje:

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 60

Powieksz do pelnego rozmiaru Ultrasone PRO 900, Ultrasone PRO-900, Ultrasone PRO900, słuchawki profesjonalne, słuchawki domowe, słuchawki hifi, słuchawki hi-fi, słuchawki nauszne, słuchawki zamknięte, słuchawki z pałąkiem

[ Słuchawki profesjonalne Ultrasone PRO 900 ]