znajdz produkt
 
SŁUCHAWKIPRODUKTY ARCHIWALNE
startSŁuchawkiProduktylinkikontakt
START      NASI
PARTNERZY
 KONTAKT
 
   
 

CENNIK PRODUKTY ARCHIWALNE

Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3
Powiększ zdjęcie nr 4

Nowy model ULTRASONE PRO 450 to składane słuchawki wokółuszne o konstrukcji zamkniętej wyposażone w system S-Logic Naturel Surround Sound. Znakomite parametry techniczne przy impedancji 32 Ohm oraz lekka konstrukcja czynią ten model idealnym wyborem dla osób dysponujących ograniczonym budżetem. Słuchawki są solidnie wykonane, wytrzymałe oraz przeznaczone do szerokiego spektrum zastosowań obejmujących domowy odsłuch hi-fi lub dj wszędzie tam gdzie wymagana jest wysoka jakość dźwięku. Słuchawki PRO 450 wyposażone są w system S-LOGIC oraz technologię Ultra Low Emission.
Opis ze strony www.ultrasone.com.pl
Technologia
Kup Pro-450 na ultrasone.com.pl
Technologia stosowana w słuchawkach ULTRASONE jest unikalna. Zarówno system S-LOGIC Natural Surround Sound jak i ULE (Ultra Low Emission) zostały opracowane i opatentowane przez Ultrasone. Systemy te stosowane są tylko w produktach marki Ultrasone i zapewniają ochronę słuchu bez kompromisu w stosunku do jakości dźwięku.


S-Logic Natural Surround Sound System (Słyszeć, to tak jak widzieć: w 3 wymiarach)

Unikalny ? Tak ! Rewolucyjny ? Na pewno ! Opatentowany przez firmę ULTRASONE system S-Logic™ jest opisywany jako Natural Surround Sound. Nie ma na rynku drugiego takiego systemu, który mógłby konkurować z tym nowym standardem jakości dźwięku. Zwykłe słuchawki przekazują dźwięk bezpośrednio do uszu słuchacza. S-Logic™ powiększa pole i zapewnia słuchaczowi wrażenie, jakby muzycy byli oddaleni od niego o kilka metrów. Nawet przy niewielkiej głośności dźwięk będzie zawsze precyzyjny. A co najważniejsze, system ten nie potrzebuje żadnego dodatkowego procesora efektów.

Jak działa S-Logic™?
Kup Pro-450 na ultrasone.com.pl
S-Logic™ nie tylko kieruje dźwięk wprost do twoich uszu, ale także sprawia wrażenie dźwięku dookólnego dzięki zastosowaniu zdecentralizowanego rozmieszczenia przetworników. Czy wiesz, że każdy człowiek potrzebuje słyszeć dźwięk w 3 wymiarach, ażeby odpowiednio umiejscowić go w przestrzeni? Zamiast kierowania dźwięku tylko do kanalików słuchowych, S-Logic™ kieruje sygnał na małżowinę uszną i za nią, dzięki czemu trafia on do kanalika z różnych stron, tworząc w ten sposób naturalny 3- wymiarowy dźwięk. S-Logic™ to jedyny system słuchawkowy, wykorzystujący w pełni właściwości zmysłu słuchu. Dzięki tej technologii, nie będziesz potrzebował posiłkować się żadnymi procesorami DSP, które wykorzystują opóźnienia, czy też stwarzają sztuczne echo. Teraz będziesz słyszeć muzykę tak, jak ją wyprodukowano.

Dane techniczne słuchawek Ultrasone PRO 450

- Konstrukcja przetworników: dynamiczne, zamknięte, mylarowe
- Średnica przetworników: 40 mmKup Pro-450 na ultrasone.com.pl
- Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 21 000 Hz
- Dynamika: 96 dB
- Impedancja: 32 OhmKup Pro-450 na ultrasone.com.pl
- Waga (bez kabla): 295 g
- Przewód: spiralny o długości powyżej 2 m
- Połączenie: jack 6,3 mm pozłacany z przejściówką jack 6,3 / jack 3,5 mm
- Zestaw zawiera: słuchawki PRO 450, odłączany przewód, przejściówkę audio

Dodatkowe informacje:

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 60

Powieksz do pelnego rozmiaru Ultrasone PRO 450, Ultrasone PRO-450, Ultrasone PRO450, słuchawki domowe, słuchawki hifi, słuchawki hi-fi, słuchawki zamknięte, słuchawki z pałąkiem, słuchawki składane, słuchawki przenośne, słuchawki wokółuszne, słuchawki z przewodem jednostronnym, słuchawki z odłączanym przewodem, słuchawki z kablem jednostronnym

[ Słuchawki hi-fi Ultrasone PRO 450 ]