znajdz produkt
 
SŁUCHAWKIPRODUKTY ARCHIWALNE
startSŁuchawkiProduktylinkikontakt
START      NASI
PARTNERZY
 KONTAKT
 
   
 

CENNIK SŁUCHAWKI

Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3
Powiększ zdjęcie nr 4
Powiększ zdjęcie nr 5
Zamów produkt przez formularz www

W nowej serii Ultrasone Performance specjaliści połączyli najwyższą jakość brzmienia, unikatowe technologie i znakomity projekt plastyczny, tworząc całkowicie nową gamę słuchawek.

„Topowy dźwięk i wygląd” to hasło podkreślające ich przeznaczenie. Słuchawki Performance mają służyć doświadczonym entuzjastom hi-fi oraz profesjonalistom, którzy domagają się tego typu produktów do studiów nagraniowych, systemów domowych oraz dla tych, którzy często podróżują.

W kwestii podejścia do dźwięku, wysokiej jakości zaprojektowanych elementów oraz najnowszych technologii, firma Ultrasone nigdy nie idzie na łatwiznę. Częścią specyfikacji tych słuchawek jest więc zarówno opatentowana przez firmę technologia S-Logic Plus, poprawiająca zobrazowanie akustyczne, jak i ekranowanie ULE, chroniące użytkownika przed promieniowaniem elektromagnetycznym.

Połączenie luksusowych materiałów w postaci przyjemnego w dotyku lakieru oraz szklanych akcentów nadaje kapsułom elegancki i niepowtarzalny wygląd. Performance 840 imponują głębokim basem. Model Performance 860 wyposażono w przetwornik z pozłacaną cewką, zapewniającą wyrównanie charakterystyki przenoszenia w całym paśmie. Dźwięk w tym modelu wydobywa się ze słuchawek, których kapsuły przyciągają wzrok połączeniem aksamitnej czerni i zimnego srebra. Trzeci model tej rodziny Performance 880 wyposażono w przetworniki pokryte tytanem, urzekającym zmysły szerokim pasmem przenoszenia oraz eleganckim wykończeniem z połączeniem czerni i metalu. Po raz pierwszy naprawdę nieważne jest, jaka jest wielkość ucha, bo Ultrasone Performance nikogo nie zawiodą w aspekcie wygody noszenia.

Wszystkie słuchawki serii Performance dostarczone są z odłączanymi kablami. Bardzo szybko można więc wymienić kabel na inny, dokładnie taki, jaki chcemy. P840 i P860 wyposażone są w 3-metrowy kabel z pozłacanym wtykiem jack 3,5 mm oraz przejściówką na wtyk jack 6,3 mm. Z P880 otrzymujemy także 1,2-metrowy kabel z mikrofonem i pilotem sterującym dla smartfonów oraz pozłacanym wtykiem jack 3,5 mm. P880 posiada dodatkowe nauszniki wykonane z pianki z pamięcią kształtu. Kabel 1,2 m oraz welurowe i piankowe nauszniki można dokupić też osobno do modeli P840 i P860.
Opis ze strony www.ultrasone.com.pl
Zestaw zawiera

- słuchawki Ultrasone Performance 840
- etui transportowe Kup Ultrasone Performance 840 na www.ultrasone.com.pl
- przejściówka jack 3,5 mm stereo - jack 6,3 mm stereoKup Ultrasone Performance 840 na www.ultrasone.com.pl

Dane techniczne:

Przetworniki dynamiczne 40 mm z membraną PET
Magnesy NdFeB (neodymowe)
Konstrukcja nauszna, zamknięta
Impedancja 32 Ohm
Pasmo przenoszenia 10 - 25000 Hz Kup Ultrasone Performance 840 na www.ultrasone.com.pl
Dynamika SPL 96 dB
Przewód odłączany 3 m
Podłączenie jack 3,5 mm stereo z przejściówką jack 6,3 mm
Waga 274 g (bez kabla)
Systemy S-Logic PLUS, Natural Surround Sound, ULE

Dodatkowe informacje:

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru Ultrasone Performance840, Ultrasone Performance 840, Ultrasone Performance-840, 
słuchawki audiofilskie, słuchawki dla audiofili, słuchawki referencyjne, słuchawki domowe, słuchawki hifi, słuchawki hi-fi, słuchawki nauszne, słuchawki zamknięte, słuchawki z pałąkiem

[ Słuchawki nauszne zamknięte Ultrasone Performance 840 ]