znajdz produkt
 
SŁUCHAWKIPRODUKTY ARCHIWALNE
startSŁuchawkiProduktylinkikontakt
START      NASI
PARTNERZY
 KONTAKT
 
   
 

CENNIK SŁUCHAWKI

Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3
Powiększ zdjęcie nr 4
Powiększ zdjęcie nr 5
Powiększ zdjęcie nr 6
Powiększ zdjęcie nr 7
Powiększ zdjęcie nr 8
Powiększ zdjęcie nr 9
Powiększ zdjęcie nr 10
Zamów produkt przez formularz www

10 lat po pierwszej prezentacji serii Ultrasone Edition zapoczątkowanej w 2003 roku modelem Edition 7, firma świętuje dziesięciolecie swojej najwyższej serii. Rocznicowym modelem jest Edition 5 w limitowanej do 555 sztuk serii. Słuchawki o zamkniętej konstrukcji znane są z licznych zalet. Dzięki zastosowaniu kluczowych dla Ultrasone technologii, takich jak nowa odsłona S-Logic EX, a także poprzez zastosowanie najwyższej jakości materiałów, Edition 5 przenosi nas na zupełnie nowy poziom.

Mająca w tym modelu swój debiut S-Logic EX to rewolucyjna technologia opracowana na bazie opatentowanej wcześniej S-Logic. Jej działanie polega na wymodelowaniu, skierowanej do dołu, membrany w kształcie tunelu. Rozwiązanie to zapewnia bardziej przestrzenne zobrazowanie dźwięku, lokując źródła pozorne przed słuchaczem, a nie w jego głowie. Odbiór muzyki praktycznie w niczym nie odbiega od tego w studiu nagraniowym z użyciem dużych monitorów studyjnych, ale w przeciwieństwie do głośników nie jest zależny od akustyki pomieszczenia.

Głównym celem S-Logic EX jest dalsza optymalizacja efektów przestrzennych osiągniętych w S-Logic. Intensywne badania i wieloletnie testy zaowocowały opracowaniem membrany tytanowej w kształcie skierowanego w dół tunelu. Membrany zostały specjalnie opracowane do warunków akustycznych tego konkretnego modelu i nie są adaptacją rozwiązań z innych słuchawek.

Wyzwaniem było też utrzymanie smukłego i eleganckiego wyglądu, pomimo umieszczonej dość daleko od ucha membrany o nietypowym kształcie. W modelu Edition 5 producent osiągnął to, co dla innych firm słuchawkowych wydawało się niemożliwe. Kapsuły słuchawek Edition 5 są ręcznie wykonane z kilkusetletniego dębu, bezkonkurencyjnego pod względem faktury, koloru i właściwości mechanicznych.

Drewniane muszle wykończone są laserowo wycinaną wstawką aluminiową z logo Ultrasone, dzięki czemu wyglądają absolutnie odlotowo. Całość pokryta jest siedmioma warstwami lakieru, jeszcze bardziej poprawiając wygląd słuchawek. Pałąk wykonany został z anodowanego na czarno aluminium, dopełniając ich wyjątkowy projekt plastyczny. Edition 5 już teraz są wyjątkowym eksponatem kolekcjonerskim. Do produkcji wykładzin nauszników oraz pałąka zastosowano najlepszą skórę pochodzącą z długowłosych etiopskich owiec. Skóra ta łączy w sobie delikatność z doskonałymi właściwościami izolującymi, zapewniając równocześnie komfort odsłuchu i niewiarogodną jakość dźwięku. Edition 5 wyposażono oczywiście w technologię ekranowania MU-Metal, która redukuje promieniowanie pochodzące od cewek. Dbałość o klienta widoczna jest również w doborze akcesoriów. Elastyczne, odłączane kable wykonane zostały z miedzi beztlenowej o czystości 99,999%. Oba przewody o długości 4 i 1,8 m zostały wyposażone we wtyki Neutrik. Uzupełnieniem są specjalne etui do przechowywania słuchawek, stojak wykonany z odlewanej stali oraz specjalny pokrowiec zabezpieczający przed kurzem podczas umieszczenia na stojaku.
Opis ze strony www.ultrasone.com.pl
Zestaw zawiera

- słuchawki Ultrasone Edition 5
- ściereczka czyszcząca
- odlewany metalowy statywKup Ultrasone Edition 5 na www.ultrasone.com.pl
- etui transportowe
- przejściówka jack 3,5 mm stereo - jack 6,3 mm stereoKup Ultrasone Edition 5 na www.ultrasone.com.pl

Dane techniczne:

Przetworniki 40 mm pokryte tytanem
Magnesy NdFeB (neodymowe)
Konstrukcja nauszna, zamknięta
Impedancja 32 Ohm
Pasmo przenoszenia 5 - 46000 Hz
Dynamika SPL 96 dB
Przewód odłączany 1,5 m z wtykiem Neutrik 3,5 mm + 4 m z wtykiem Neutrik 6,3 mm
Waga 280 g
Systemy S-Logic EX, ULE

Dodatkowe informacje:

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru Ultrasone Edition 5, Ultrasone Edition5, Ultrasone Edition-5, 
słuchawki audiofilskie, słuchawki dla audiofili, słuchawki referencyjne, słuchawki domowe, słuchawki hifi, słuchawki hi-fi, słuchawki nauszne, słuchawki zamknięte, słuchawki z pałąkiem

[ Słuchawki nauszne zamknięte Ultrasone Edition 5 ]